Sistem Pengurusan ISO UPM
SELAMAT DATANG,
UPM | Kolej Lima Belas
PEJABAT PENDAFTAR | Konvensyen KIK Kali ke-7

PELAKSANAAN AMALAN KUALITI PERSEKITARAN TEMPAT KERJA DI UPM

Bil.
PERKARA/AKTIVITI
 
1.
Taklimat Pemantapan Pelaksanaan Ekosistem Kondusif Sektor Awam (EKSA) UPM Tahun 2021 pada 29 Januari 2021

+ Slaid Taklimat Pelaksanaan EKSA UPM
 
2.

Kursus Audit Dalaman Ekosistem Kondusif Sektor Awam (EKSA) UPM pada 30 Jun 2020

+ Slaid Pelaksanaan Audit Dalaman EKSA

 
3.

Program Training of Trainers (TOT) Bagi Pelaksanaan Ekosistem Kondusif Sektor Awam (EKSA) UPM pada 16 Januari 2020

+ Slaid Overview Pelaksanaan EKSA MAMPU
+ Slaid Pengenalan kepada EKSA
+ Slaid Amalan Baik EKSA (Best Practices)
+ Slaid 5S for the Office

 
4. Pemantapan Pelaksanaan Amalan Persekitaran Berkualiti Tempat Kerja (5S/EKSA) Tahun 2019

+ Slaid Latihan Pemantapan Pelaksanaan Amalan Persekitaran Berkualiti Tempat Kerja (5S/EKSA) pada 22 Mac 2019
+ Kriteria & Penilaian Pelaksanaan Amalan 5S PTJ
+ Kriteria & Penilaian Pelaksanaan Amalan EKSA PTJ (Generik)
+ Kriteria & Penilaian Pelaksanaan Amalan EKSA PTJ (Khusus)
 
5.

Amalan Pembudayaan Persekitaran Berkualiti di Tempat Kerja (5S)

+ Maklumat 5S
+ Slaid Kesedaran Amalan 5S Pada 18 Feb 2016
+ Slaid Sesi Perkongsian Pelaksanaan Amalan 5S Pada 7 April 2017

 
 
 
RUJUKAN LUARAN PELAKSANAAN 5S/EKSA
 
1.
Rujukan Pelaksanaan Kualiti Persekitaran Tempat Kerja

+ Panduan Pelaksanaan Amalan 5S MAMPU

+ Panduan Pelaksanaan Amalan EKSA MAMPU
 

Sebarang pertanyaan sila hubungi Pegawai yang Bertanggungjawab seperti berikut:
Pn. Shamriza Shari (03-9769 1511) atau Pn. Kasmaria Zawawi (03-9769 1485)




 
 
 
 
   
   
01
April

Tarikh Mula Pelaksanaan Audit Dalaman QMS & ISMS PTJ
[Dilaksanakan oleh PTJ mengikut tempoh audit yang ditetapkan dalam jadual audit PTJ masing-masing]

30
Ogos

Tarikh Akhir Pelaksanaan Audit Dalaman QMS & ISMS PTJ
[Dilaksanakan oleh PTJ mengikut tempoh audit yang ditetapkan dalam jadual audit PTJ masing-masing]

   

 
   
  Pusat Jaminan Kualiti, UPM
Centre for Quality Assurance (CQA)
 
 
 

Prof. Dr. Amin Ismail
Pengarah
03-9769 1504, aminis@upm.edu.my

Prof. Dr. Noor Azman Ali
Timbalan Pengarah
03-9769 1435, nazman@upm.edu.my

Pn. Haslida Hassan
Ketua Bahagian Pengurusan Kualiti Perkhidmatan
03-9769 1025, haslida@upm.edu.my 

Pn. Nurhanisah Sadun  
Ketua Bahagian Pengurusan Kualiti Akademik dan Akreditasi
03-9769 1510, anisahsd@upm.edu.my

Pn. Rozi Tamin
Ketua Seksyen Audit Kualiti
Bahagian Pengurusan Kualiti Perkhidmatan
03-9769 1512, t_rozi@upm.edu.my

Pn. Shamriza Shari 
Ketua Seksyen Dokumentasi
Bahagian Pengurusan Kualiti Perkhidmatan
03-9769 1511, shamriza@upm.edu.my 

Cik Aidawati Ramali
Ketua Seksyen Swa Akreditasi dan Badan Profesional
Bahagian Pengurusan Kualiti Akademik dan Akreditasi
03-9769 1525, aidawati@upm.edu.my
Pn. Nurazlina Sabarudin
Ketua Seksyen Sumber Manusia dan Kewangan
Bahagian Pentadbiran
03-9769 1513, nurazlina@upm.edu.my
Pn. Siti Fatimah Hasim
Penolong Pegawai Tadbir
Bahagian Pengurusan Kualiti Perkhidmatan
03-9769 1555, sfatimah@upm.edu.my
Pn. Noor Idmawatie Mohd Idris
Setiausaha
03-9769 1504, nooridma@upm.edu.my

En. Samsuri Md. Suki
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Seksyen Pentadbiran
03-9769 7697/1508, samsuri@upm.edu.my

Pn. Kasmaria Zawawi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Bahagian Pengurusan Kualiti Perkhidmatan
03-9769 1485/1508, uda@upm.edu.my

En. Ahmad Hafizd Hitam
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Bahagian Pengurusan Kualiti Perkhidmatan
03-9769 1487/1508, hafizd_hitam@upm.edu.my

Pn. Norliyani Anor
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Bahagian Pengurusan Kualiti Akademik dan Akreditasi
03-9769 1486/1508, norliyani@upm.edu.my

Cik Anis Syahirah Abdullah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Bahagian Pengurusan Kualiti Akademik dan Akreditasi
03-9769 1483/1508,
anisyahirah@upm.edu.my

Pn. Rosyati Zainuddin
Pembantu Operasi
03- 9769 1488, rosyati@upm.edu.my


 
 
Statistik Web Hits
       
 
Hit Hari Ini
:
60
 
Hit Semalam
:
308
 
Jumlah Hit
:
1585279
 
 
Hakcipta Terpelihara © 2012 Pusat Pembangunan Maklumat Dan Komunikasi (iDEC), Universiti Putra Malaysia
PENAFIAN: Pejabat Pendaftar, UPM tidak akan bertanggungjawab terhadap sebarang kehilangan atau kerosakan yang dialami kerana maklumat dalam laman Web Portal ini
Paparan terbaik menggunakan Internet Explorer 7.0 atau Mozilla Firefox dengan resolusi 1024 x 768