Sistem Pengurusan ISO UPM
SELAMAT DATANG,
UPM | Kolej Lima Belas
PEJABAT PENDAFTAR | Konvensyen KIK Kali ke-7

SIJIL SISTEM PENGURUSAN ISO
UNIVERSITI PUTRA MALAYSIA

Pensijilan ISO UPM
1. Sistem Pengurusan Kualiti (QMS) MS ISO 9001:2015
[20/8/2018 - 06/07/2021]
+

SIJIL QMS 00794 - KAMPUS SERDANG

+

SIJIL QMS 00794 - KAMPUS BINTULU

+
IQNeT KAMPUS SERDANG
+
IQNeT KAMPUS BINTULU
+
Sijil Annex MS ISO 9001:2015
 
2. Sistem Pengurusan Keselamatan Maklumat (ISMS) ISO/IEC 27001:2013
[04/01/2019 - 03/01/2022]
+
SIJIL ISMS 00150 - SITE 1 Kampus Serdang
+
SIJIL ISMS 00150 - SITE 2 Kampus Bintulu
+
IQNeT SITE 1- Kampus Serdang
+
IQNeT SITE 2 - Kampus Bintulu
 
SIJIL ARKIB
1. Sistem Pengurusan Kualiti (QMS) MS ISO 9001:2008
[ARKIB OGOS 2018]
Justifikasi Arkib: Peralihan Standard baharu & Pertukaran No. Pensijilan
+

SIJIL AR 2020 - KAMPUS SERDANG

+

SIJIL AR 2020 - KAMPUS BINTULU

+
IQNeT KAMPUS SERDANG
+
IQNeT KAMPUS BINTULU
+
ANNEX 1
+
ANNEX 2
2. Sistem Pengurusan Keselamatan Maklumat (ISMS) ISO/IEC 27001:2013
[ARKIB APRIL 2018]
Justifikasi Arkib: Pertukaran No. Pensijilan
+
SIJIL AR 5761 - SITE 1
+
SIJIL AR 5761 - SITE 2
+
SIJIL AR 5761 - SITE 3
+
IQNeT IDEC
+
IQNeT SITE 2
+
IQNeT SITE 3
3. Sistem Pengurusan Alam Sekitar (EMS) ISO 14001:2004
(ARKIB DISEMBER 2018)
+
SIJIL EMS KAMPUS SERDANG
+
SIJIL EMS KAMPUS BINTULU
+
IQNeT KAMPUS SERDANG
+
IQNeT KAMPUS BINTULU
4. Sistem Pengurusan Alam Sekitar (EMS) ISO 14001:2015
(ARKIB MAC 2020)
+
SIJIL EMS 00706 - KAMPUS SERDANG
+
SIJIL EMS EMS 00706 - KAMPUS BINTULU
+
IQNeT - KAMPUS SERDANG
+
IQNeT - KAMPUS BINTULU

 


 
 
 
 
   
   
01
April

Tarikh Mula Pelaksanaan Audit Dalaman QMS & ISMS PTJ
[Dilaksanakan oleh PTJ mengikut tempoh audit yang ditetapkan dalam jadual audit PTJ masing-masing]

30
Ogos

Tarikh Akhir Pelaksanaan Audit Dalaman QMS & ISMS PTJ
[Dilaksanakan oleh PTJ mengikut tempoh audit yang ditetapkan dalam jadual audit PTJ masing-masing]

   

 
   
  Pusat Jaminan Kualiti, UPM
Centre for Quality Assurance (CQA)
 
 
 

Prof. Dr. Amin Ismail
Pengarah
03-9769 1504, aminis@upm.edu.my

Prof. Dr. Noor Azman Ali
Timbalan Pengarah
03-9769 1435, nazman@upm.edu.my

Pn. Haslida Hassan
Ketua Bahagian Pengurusan Kualiti Perkhidmatan
03-9769 1025, haslida@upm.edu.my 

Pn. Nurhanisah Sadun  
Ketua Bahagian Pengurusan Kualiti Akademik dan Akreditasi
03-9769 1510, anisahsd@upm.edu.my

Pn. Rozi Tamin
Ketua Seksyen Audit Kualiti
Bahagian Pengurusan Kualiti Perkhidmatan
03-9769 1512, t_rozi@upm.edu.my

Pn. Shamriza Shari 
Ketua Seksyen Dokumentasi
Bahagian Pengurusan Kualiti Perkhidmatan
03-9769 1511, shamriza@upm.edu.my 

Cik Aidawati Ramali
Ketua Seksyen Swa Akreditasi dan Badan Profesional
Bahagian Pengurusan Kualiti Akademik dan Akreditasi
03-9769 1525, aidawati@upm.edu.my
Pn. Nurazlina Sabarudin
Ketua Seksyen Sumber Manusia dan Kewangan
Bahagian Pentadbiran
03-9769 1513, nurazlina@upm.edu.my
Pn. Siti Fatimah Hasim
Penolong Pegawai Tadbir
Bahagian Pengurusan Kualiti Perkhidmatan
03-9769 1555, sfatimah@upm.edu.my
Pn. Noor Idmawatie Mohd Idris
Setiausaha
03-9769 1504, nooridma@upm.edu.my

En. Samsuri Md. Suki
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Seksyen Pentadbiran
03-9769 7697/1508, samsuri@upm.edu.my

Pn. Kasmaria Zawawi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Bahagian Pengurusan Kualiti Perkhidmatan
03-9769 1485/1508, uda@upm.edu.my

En. Ahmad Hafizd Hitam
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Bahagian Pengurusan Kualiti Perkhidmatan
03-9769 1487/1508, hafizd_hitam@upm.edu.my

Pn. Norliyani Anor
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Bahagian Pengurusan Kualiti Akademik dan Akreditasi
03-9769 1486/1508, norliyani@upm.edu.my

Cik Anis Syahirah Abdullah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Bahagian Pengurusan Kualiti Akademik dan Akreditasi
03-9769 1483/1508,
anisyahirah@upm.edu.my

Pn. Rosyati Zainuddin
Pembantu Operasi
03- 9769 1488, rosyati@upm.edu.my


 
 
Statistik Web Hits
       
 
Hit Hari Ini
:
68
 
Hit Semalam
:
308
 
Jumlah Hit
:
1585287
 
 
Hakcipta Terpelihara © 2012 Pusat Pembangunan Maklumat Dan Komunikasi (iDEC), Universiti Putra Malaysia
PENAFIAN: Pejabat Pendaftar, UPM tidak akan bertanggungjawab terhadap sebarang kehilangan atau kerosakan yang dialami kerana maklumat dalam laman Web Portal ini
Paparan terbaik menggunakan Internet Explorer 7.0 atau Mozilla Firefox dengan resolusi 1024 x 768