Sistem Pengurusan ISO UPM
SELAMAT DATANG,
UPM | Kolej Lima Belas
PEJABAT PENDAFTAR | Konvensyen KIK Kali ke-7

DOKUMEN RUJUKAN
SISTEM PENGURUSAN ISO
UNIVERSITI PUTRA MALAYSIA


1. Sistem Pengurusan Kualiti (QMS) ISO 9001

 

2. Sistem Pengurusan Keselamatan Maklumat (ISMS) ISO/IEC 27001
 


 
 
 
 
   
22
APRIL

TARIKH MULA PELAKSANAAN AUDIT DALAMAN ISO UPM (QMS & ISMS) TAHUN 2024
(Tarikh sebenar ditentukan oleh PTJ)
Lokasi: Semua PTJ di bawah Skop Pensijilan QMS & ISMS UPM

28
JUN

TARIKH AKHIR PELAKSANAAN AUDIT DALAMAN ISO UPM (QMS & ISMS) TAHUN 2024
(Tarikh sebenar ditentukan oleh PTJ)
Lokasi: Semua PTJ di bawah Skop Pensijilan QMS & ISMS UPM


 
   
  Pusat Jaminan Kualiti, UPM
Centre for Quality Assurance (CQA)
 
 
 

Prof. Ir. Ts. Dr. Abd. Rahim Abu Talib
Pengarah
03-9769 1504, abdrahim@upm.edu.my

Prof. Madya Dr. Noor Syamilah Zakaria
Timbalan Pengarah Jaminan Kualiti Akademik
03-9769 1435, syamilah@upm.edu.my

Pn. Haslida Hassan
Timbalan Pengarah Jaminan Kualiti Perkhidmatan
03-9769 1025, haslida@upm.edu.my 

Cik Aidawati Ramali
Ketua Seksyen Data Program Pejabat Timbalan Pengarah Jaminan Kualiti Akademik
03-9769 1525, aidawati@upm.edu.my

Pn. Rahmawati Umar
Ketua Seksyen Audit Program
Pejabat Timbalan Pengarah Jaminan Kualiti Akademik
03-9769 1510, rahwati@upm.edu.my

En. Salahuddin Ahmad Ayob
Ketua Seksyen Audit Institusi
Pejabat Timbalan Pengarah Jaminan Kualiti Akademik
03-9769 1598, aa_salahuddin@upm.edu.my

Pn. Zenaida Md Zenon
Ketua Seksyen Audit Kualiti
Pejabat Timbalan Pengarah Jaminan Kualiti Perkhidmatan
03-9769 1512, zenaida@upm.edu.my

Pn. Nurainakmal Kamal Bahrin
Ketua Seksyen Dokumentasi
Pejabat Timbalan Pengarah Jaminan Kualiti Perkhidmatan
03-9769 8976, nurainakmal@upm.edu.my

Pn. Siti Fatimah Hasim
Ketua Seksyen Pembudayaan Kualiti
Pejabat Timbalan Pengarah Jaminan Kualiti Perkhidmatan
03-9769 1555, sfatimah@upm.edu.my

En. Ahmad Hafizd Hitam
Ketua Seksyen Pentadbiran dan Kewangan
03-9769 1513, hafizd_hitam@upm.edu.my
Pn. Noor Idmawatie Mohd Idris
Setiausaha
03-9769 1504, nooridma@upm.edu.my

Pn. Kasmaria Zawawi
Pembantu Tadbir Kanan (Perkeranian/Operasi)
Seksyen Dokumentasi
03-9769 1485/1508, uda@upm.edu.my

Pn. Norliyani Anor
Pembantu Tadbir Kanan (Perkeranian/Operasi)
Seksyen Data Program
03-9769 1486/1508, norliyani@upm.edu.my

Pn. Anis Syahirah Abdullah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Seksyen Audit Program
03-9769 1483/1508,
anisyahirah@upm.edu.my

Cik Nor Syazila Abdul Rahim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Seksyen Pentadbiran dan Kewangan
03-9769 7697/1508,
syazila.rahim@upm.edu.my

En. Izzul Muzakkir Aris
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Seksyen Audit Kualiti
03-9769 1435/1508,
izzulmuzakkir@upm.edu.my

Pn. Rosyati Zainuddin
Pembantu Operasi
Seksyen Pentadbiran dan Kewangan
03- 9769 1488,
rosyati@upm.edu.my

 
 
Statistik Web Hits
       
 
Hit Hari Ini
:
9
 
Hit Semalam
:
191
 
Jumlah Hit
:
2103515
 
 
Hakcipta Terpelihara © 2012 Pusat Pembangunan Maklumat Dan Komunikasi (iDEC), Universiti Putra Malaysia
PENAFIAN: Pejabat Pendaftar, UPM tidak akan bertanggungjawab terhadap sebarang kehilangan atau kerosakan yang dialami kerana maklumat dalam laman Web Portal ini
Paparan terbaik menggunakan Internet Explorer 7.0 atau Mozilla Firefox dengan resolusi 1024 x 768