Pejabat Pendaftar, UPM
carian di Laman Web Pejabat Pendaftar sahaja
Pejabat Pendaftar | Universiti Putra Malaysia
PEGAWAI DI PEJABAT PENDAFTAR
 
PENDAFTAR
   
YBhg. Dato’ Wan Azman Wan Omar
D.S.I.S.
Pendaftar
T – 603 8947 1006
F - 603 8942 6468
E - wanazman@upm.edu.my
Pn. Rosni binti Salleh
Setiausaha Pejabat
T – 603 8947 1501
F - 603 8942 6468
E - rosni@upm.edu.my
   
 
 
BAHAGIAN JAMINAN KUALITI UPM
   
Pn. Noorizai binti Mohd. Noor
Ketua Bahagian Jaminan Kualiti
(Timbalan Pendaftar)
T – 603 8947 1555
F - 603 8947 2037
E - nzai@upm.edu.my
Encik Mat Razi bin Abdullah
Ketua Seksyen Perkhidmatan Sokongan
(Penolong Pendaftar Kanan)
T - 603 8947 1513
F - 603 8947 2098
E - mra@upm.edu.my
Pn. Rozi binti Tamin
Ketua Seksyen Dokumentasi
(Penolong Pendaftar)
T – 603 8947 1512
F - 603 8946 7151
E - t_rozi@upm.edu.my
Pn. Noraihan binti Noordin
Ketua Seksyen Audit Kualiti
(Penolong Pendaftar Kanan)
T – 603 8947 1568
F - 603 8947 2098
E – noraihan@upm.edu.my
Pn. Mastura bt. Napis
Setiausaha Pejabat
T – 603 8947 1504
F - 603 8947 2037
E - mastura@upm.edu.my
Cik Mahmudah binti Aunudin
Penolong Pegawai Tadbir
T – 603 8947 1435
F - 603 8946 7151
E - mahmudah@upm.edu.my
Pn. Kasmaria binti Zawawi
Pembantu Tadbir (P/O)
T – 603 8947 1508
F -603 8948 2098
E - uda@upm.edu.my
Pn. Norliyani bt Anor
Pembantu Tadbir (P/O)
T – 603 8947 1508
F - 603 8948 2098
E - norliyani@upm.edu.my

En. Muhammad A'zim bin Mastor

Pembantu Tadbir (P/O)
T – 603 8947 1508
F - 603 8948 2098
E - ms_azim@upm.edu.my

   
 
 
BAHAGIAN PEMBANGUNAN SUMBER MANUSIA
   
En. Muhazam bin Mansor
Ketua Bahagian Pembangunan Sumber Manusia
Timbalan Pendaftar
T – 603 8947 1505
F - 603 8946 6173
E - muhazam@upm.edu.my
Pn. Siti Fatimah bt. Hasim
Penolong Pegawai Tadbir
T – 603 8947 1506
F - 603 8946 6173
E - sfatimah@upm.edu.my

Cik Nor Adlina binti Sulaiman

Pembantu Setiausaha Pejabat
T – 603 8947 1502
F - 603 8946 6173
E - noradlina@upm.edu.my

En. Nor Arri bin Abd. Aziz
Pekerja Awam
T - 603 8947 1091
F - 603 8946 6173
E - norarri@upm.edu.my
Pn. Hamidah @ Hamdiah binti Bohari
Pegawai Khidmat Pelanggan
T - 603 8946 6000
F - 603 8947 2098
E - hamdiah@upm.edu.my
Pn. Zarina binti Arshad
Pegawai Khidmat Pelanggan
T - 603 8946 6000
F - 603 8947 2098
E - zarina@upm.edu.my
Pn. Saleena binti Abdul Rahman
Pegawai Khidmat Pelanggan
T - 603 8946 6000
F - 603 8947 2098
E - saleena@upm.edu.my
   
 
 
BAHAGIAN PENGURUSAN SUMBER MANUSIA
   
Puan Siti Rozana Supian
Ketua Bahagian Pengurusan Sumber Manusia
Timbalan Pendaftar Kanan
T - 603 8947 1544
F - 603 8947 2023
E - rozana@upm.edu.my
Pn. Zaleha bt. Mohamad Sharif
Penolong Pegawai Tadbir
T - 603 8947 1503
F - 603 8947 2037
E - zalehams@upm.edu.my
Pn. Husmawati Husin
Setiausaha Pejabat
T - 603 8947 1545
F - 603 8947 2023
E - wati@upm.edu.my
Pn. Rusni binti Ujang
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1536
F - 603 8947 2023
E - rusni@upm.edu.my
Pn. Nor Hayati binti Mohamad Darus
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1538
F - 603 8947 2023
E - noryati@upm.edu.my
 
 
SEKSYEN PENGURUSAN DASAR
   
Cik Jennifer Lendai Kundat
Ketua Seksyen
Penolong Pendaftar Kanan
T - 603 8947 1514
F - 603 8942 6468
E - jenn@putra.upm.edu.my
Pn. Nazriah bt Abdul Rahman
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1516
F - 603 8942 6468
E - nazriah@upm.edu.my
En. Zanuddin bin Kamid
Penolong Pegawai Tadbir
T - 603 8947 1530
F - 603 8948 2507
E - zanuddin@upm.edu.my
Pn. Salnisah binti Abd Salleh
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1532
F - 603 8948 2507
E - salnisah@upm.edu.my
En. Mohamad Murad bin Mansor
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1529
F - 603 8948 2507
E - m_murad@upm.edu.my
En. Mahili bin Ainuddin
Pemandu Kenderaan
T - 603 8946 6201
F - 603 8948 2507
En. Alias bin Abbas
Pemandu Kenderaan
T - 603 8946 6201
F - 603 8948 2507

En. Faizul Hisham bin Kamarozaman

Pemandu Kenderaan
T - 603 8946 6201
F - 603 8948 2507
E - faizul_hisham@upm.edu.my

Pn. Noraini binti Ani
Pekerja Awam
T - 603 8947 1534
F - 603 8948 2507

Pn. Suzana binti Jumain

Pekerja Awam
T - 603 8947 1534
F - 603 8948 2507
E - su_jumain@upm.edu.my
 
 
SEKSYEN PENGURUSAN REKOD DAN DATA
En. Syahrol Nizar bin Sabidin
Pembantu Tadbir (P/O) Kanan
T - 603 8947 1520
F - 603 8942 6468
E - snizar@upm.edu.my
Cik Siti Salwa binti Aripin
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1519
F - 603 8942 6468
E - sitisalwa_ar@upm.edu.my
Pn. Azilawati binti Omar
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1519
F - 603 8942 6468
E - azilawati_om@upm.edu.my
Pn. Nooraini binti Nordin
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1521
F - 603 8942 6468
E - n_noraini@upm.edu.my

En. Mohd Hamizan bin Adnan

Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1520
F - 603 8942 6468
E - m_hamizan@upm.edu.my

En. Mohd Fahmi bin Amin
Juruteknik
T - 603 8947 1531
F - 603 8948 2507
E - cel_2018@upm.edu.my
En. Michael Pitter Anak Ujai
Pembantu Am Pejabat
T - 603 8946 6148
F - 603 8942 6468
E: pitter@upm.edu.my
Pn. Jalilah binti Jani
Pekerja Awam
T - 603 8946 6148
F - 603 8942 6468
E - jalilahjani@upm.edu.my
 
 
SEKSYEN PELANTIKAN
BAHAGIAN PENGURUSAN SUMBER MANUSIA
Besek Intan Zafina binti Basok
Ketua Seksyen
Penolong Pendaftar Kanan
T - 603 8947 1569
F - 603 8947 2023
E - intanz@upm.edu.my
Pn. Galinda binti Kamaruzzaman
Pembantu Tadbir (P/O) Kanan
T - 603 8947 1538
F - 603 8947 2023
E - galinda@upm.edu.my
Pn Hasnidar binti Abdul Kadir @ Yakob
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1537
F - 603 8947 2023
E - nidar@upm.edu.my
En. Abdul Muthallib bin Kamarudin
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1538
F - 603 8947 2023
E - muthallib@upm.edu.my

Pn. Muliati binti Abdul Rahman

Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1539
F - 603 8947 2023
E - muliati@upm.edu.my

Cik Shahrizan binti Paiti
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1567
F - 603 8947 2098
E - shahrizan_p@upm.edu.my
 
 
SEKSYEN KENAIKAN PANGKAT
BAHAGIAN PENGURUSAN SUMBER MANUSIA
Pn. Nurhaslinda binti Karim
Ketua Seksyen
Penolong Pendaftar
T - 603 8947 1535
F - 603 8947 2023
E - nurhaslinda_upm@upm.edu.my
Pn. Rafiza binti Ahmad
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1541
F - 603 8947 2023
E - rafiza@upm.edu.my
Pn. Nurul Ain binti Othman
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1542
F - 603 8947 2023
E - nurulain@upm.edu.my

En. Nuzul Shazrin bin Zulnaidi

Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1542
F - 603 8947 2023
E - nuzulshazrin@upm.edu.my

 
 
SEKSYEN SARAAN, PRESTASI DAN ELAUN
BAHAGIAN PENGURUSAN SUMBER MANUSIA
Cik Siti Ima Munirah binti Ahmad
Ketua Seksyen
Penolong Pendaftar
T - 603 8947 1558
F -603 8947 2023
E - ima@upm.edu.my
Pn. Zahrah binti Ramso
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1546
F - 603 8947 2023
E - zahrah@upm.edu.my
Pn. Nurul Nazira binti Mohamed
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1543
F - 603 8947 2023
E - nrl_nazira@upm.edu.my
En. Mohd Zaidi bin Mohamad Zain
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1546
F - 603 8947 2023
E - m_zaidi@upm.edu.my
Wirdah Hj Adam
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1543
F - 603 8947 2023
 
 
SEKSYEN PENGESAHAN, CUTI DAN PERSARAAN
BAHAGIAN PENGURUSAN SUMBER MANUSIA
Pn. Rosna binti Jasin
Ketua Seksyen
Penolong Pendaftar
T - 603 8947 1551
F - 603 8947 2023
E - rosna@upm.edu.my
Pn. Khairiah binti Hj. Harun
Pembantu Tadbir (P/O) Kanan
T - 603 8947 1548
F - 603 8947 2023
E - ery@upm.edu.my
En. Baharon bin Anang
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1548
F - 603 8947 2023
E - baharon@upm.edu.my
Pn. Nor Hayati binti Duaji
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1553
F - 603 8947 2023
E - nhayati@upm.edu.my
Pn. Paridah binti Hj. Hamid
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1549
F - 603 8947 2023
E - paridah@upm.edu.my
Pn. Azliza binti Arshad
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1549
F - 603 8947 2023
E - azlizaar@upm.edu.my
Pn. Norashikin binti Abdul Rahman
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1553
F - 603 8947 2023
E - ar_shikin@upm.edu.my
Pn. Zaihasra binti Suhaime
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1552
F - 603 8947 2023
E - zaihasra@upm.edu.my
Pn. Najlaa binti Mohd Nazri
Pembantu Tadbir
T - 603 8947 1549
F - 603 8947 2043
Cik Noor Ain binti Zuberi
Pembantu Tadbir
T - 603 8947 1552
F - 603 8947 2043
 
 
SEKSYEN TATATERTIB
BAHAGIAN PENGURUSAN SUMBER MANUSIA
Pn. Dalina binti Kamarudin
Ketua Seksyen
Penolong Pendaftar
T - 603 8947 1522
F - 603 8947 2023
E - kadalina@upm.edu.my
Pn. Hasmah binti Dain
Pembantu Tadbir (P/O) Kanan
T - 603 8947 1541
F - 603 8947 2023
E - hasmahdn@upm.edu.my
En. Dalha bin Abdul Rahim
Pembantu Am Pejabat
T - 603 8946 6160
F - 603 8948 2507
En. Mohd Fairuzaha bin Zaaba
Pembantu Am Pejabat
T - 603 8946 6160
F - 603 8948 2507
En. Khairul Azman bin Jaafar
Pembantu Am Pejabat
T - 603 8946 6160
F - 603 8946 7151
E - khairulazmanj@gmail.com
Pn. Azizah binti Abu Hassan
Pembantu Am Pejabat
T - 603 8946 6152
F - 603 8948 2507
Encik Khairul Amri Bin Mohd Isa
Pembantu Am Pejabat
T - 603 8946 6160
F - 603 8948 2507
E - khairul_am@upm.edu.my
Pn. Zannitah binti Kamin
Pegawai Khidmat Pelanggan
T - 603 8947 1527
F - 603 8948 2507
E - zannitah@upm.edu.my
Pn. Norain binti Rosli
Pegawai Khidmat Pelanggan
T - 603 8947 1528
F - 603 8947 2098
E - norainrosli@upm.edu.my
Khairul Anuar bin Tarmizi
Pembantu Tadbir
T - 603 8947 1541
F - 603 8947 2043
 
 
SEKSYEN LATIHAN (BUKAN AKADEMIK)
BAHAGIAN PEMBANGUNAN SUMBER MANUSIA
En. Norman Azlan bin Osman
Ketua Seksyen
Penolong Pendaftar
T - 603 8947 1560
F - 603 8947 2098
E - norman_a@upm.edu.my
Pn. Roziah Hanum binti Ramli
Penolong Pegawai Tadbir
T - 603 8947 1561
F - 603 8947 2098
E - zie@upm.edu.my
Pn. Noraizan binti Hussin
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1091
F - 603 8947 2098
E - noraizan@upm.edu.my
En. Hendrik Mulyady bin Samian
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1090
F - 603 8947 2098
E - hendrik@upm.edu.my
Pn. Nurmahani binti Abdul Gani
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1564
F - 603 8946 7151
E - nag@upm.edu.my
En. Mohd Hafez bin Khairi
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1564
F - 603 8946 7151
E - mhafez@upm.edu.my
Pn. Noraziana bt Ab. Delani
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1564
F - 603 8947 2098
E - noraziana@upm.edu.my
Cik Mastura Aini bt S. Sulaiman
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1564
F - 603 8947 2098
E - masturaaini@upm.edu.my
En. Mozaid bin Idris
Ahli Fotografi
T - 603 8947 1533
F - 603 8948 2507
E - mozaid@upm.edu.my
En. Mustapah bin Islamudin
Operator Pemprosesan Data
T - 603 8947 1091
F - 603 8947 2098
E - mus_is@upm.edu.my
 
 
SEKSYEN LATIHAN (AKADEMIK)
BAHAGIAN PEMBANGUNAN SUMBER MANUSIA
Pn. Ruhaida Binti Mohd Yusuf
Ketua Seksyen
T - 603 8947 1565
F - 603 8947 2098
E - ruhaidamy@upm.edu.my
Pn. Zuharifah binti Zulkefly
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1559
F - 603 8947 2098
E - zuharifa@upm.edu.my
Cik Alis Suhaili binti Abdul Ghani
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1559
F - 603 8947 2098
E - alis@upm.edu.my
Pn. Fazreena bt Mohd Ali Napiah
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1563
F - 603 8946 7151
E - fazreena@upm.edu.my
 
 
SEKSYEN BIMBINGAN DAN KERJAYA STAF
Pn. Rafidah binti Sadarudin
Ketua Seksyen
Pegawai Psikologi
T - 603 8947 1554
F - 603 8947 2070
E - fida@upm.edu.my
En. Mohamad Ashaari Bin Awab
Pegawai Psikologi
T - 603 8947 1547
F - 603 8947 2070
E - m_ashaari@upm.edu.my
Pn. Noorihayatti Binti Noorudin
Pegawai Psikologi
T - 603 8947 1434
F - 603 8947 2070
E - noorihayatti@upm.edu.my
Cik Diyana binti Paimon
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1557
F - 603 8947 2070
E - diyana@upm.edu.my
En. Norsyahriman bin Md. Ariff
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1557
F - 603 8947 2070
E - syahriman@upm.edu.my
 
 
SEKSYEN PERUBATAN DAN PERHUBUNGAN PEKERJA
BAHAGIAN PEMBANGUNAN SUMBER MANUSIA
En. Abdul Rahim bin Utar
Ketua Seksyen
Penolong Pendaftar Kanan
T - 603 8947 1556
F - 603 8947 2098
E - arutar@upm.edu.my
Pn. Zaiemah binti Adam
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1567
F - 603 8947 2098
E - zaiemah@upm.edu.my
Pn. Zanzila Zalmi binti Awang @ Ismail
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1567
F - 603 8947 2098
E - zanzila@upm.edu.my
En. Mohd Shahrulanwar bin Zainudin
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1562
F - 603 8947 2098
E - m_shahrulanwar@upm.edu.my

Pn. Nor Haslinda binti Jalil

Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1529
F - 603 8948 2507
E - nhaslinda@upm.edu.my

En. Mohamad Jamil Hazali
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 8947 1528
F - 603 8948 2507
E - m_jamil@upm.edu.my
En. Mohd Muzairy bin Musa
Penolong Pengurus Asrama
T - 603 8947 1091
F - 603 8947 2098
 
 
 
permohonan jawatan secara online!
sistem pengurusan kualiti UPM
sistem pengurusan perubatan UPM
sistem kajian kepuasan pelanggan
     
 
 

 
e-book pejabat pendaftar
e-book pejabat pendaftar
 
  STATISTIK SEMASA PEGAWAI UPM  
   
  Petunjuk:
AKAD
:
Pegawai Akademik (termasuk Tenaga Adjung, Kursi, Pasca Doktoral, Sarjana Tamu, Pengajar Khas, Felo Perunding, Felo Penyelidik)
P&P
:
Pegawai Kumpulan Pengurusan & Profesional Bukan Akademik (tidak termasuk Tutor)
SOK : Pegawai Kumpulan Sokongan
     
 
Hakcipta Terpelihara © 2009 Pejabat Pendaftar, Universiti Putra Malaysia
PENAFIAN: Pejabat Pendaftar, UPM tidak akan bertanggungjawab terhadap sebarang kehilangan atau kerosakan yang dialami kerana maklumat dalam laman Web Portal ini
Paparan terbaik menggunakan Internet Explorer 7.0 atau Mozilla Firefox dengan resolusi 1024 x 768
 
log-Medik naik pangkat e-File kajian kepuasan pelanggan ops sah! Sistem Permohonan Cuti Belajar Sistem Pengurusan Latihan Universiti Putra Malaysia infoman