Sistem Pengurusan ISO UPM
SELAMAT DATANG,
UPM | Kolej Lima Belas
PEJABAT PENDAFTAR | Konvensyen KIK Kali ke-7

MINIT MESYUARAT KAJIAN SEMULA PENGURUSAN (MKSP)
SISTEM PENGURUSAN ISO UPM
UNIVERSITI PUTRA MALAYSIA


MESYUARAT KAJIAN SEMULA PENGURUSAN (MKSP) ISO UPM
 
+

17 November 2020

Minit MKSP ISO UPM 2020 (QMS Ke-10 dan ISMS ke-9)  
+

11 September 2019

Minit MKSP ISO UPM 2019 (ISMS Ke-8 dan EMS ke-6)

 
+

08 Ogos 2019

Minit MKSP ISO UPM 2019 (QMS ke-9)

 
+

07 Ogos 2018

Minit MKSP ISO UPM 2018 (ISMS Ke-7 dan EMS ke-5)

 
+

19 April 2018

Minit MKSP ISO UPM 2018 (QMS ke-8)

 
+

23 Ogos 2017

Minit MKSP ISO UPM 2017 (QMS ke-7, ISMS ke-6 dan EMS ke-4)

 
+

30 Jun 2016

Minit MKSP ISO UPM 2016 (QMS ke-6, ISMS ke-5 dan EMS ke-3)

 
+

27 November 2015

Minit MKSP ISO UPM 2015 (Ke-4) - ISMS

 
+

30 April 2015

Minit MKSP ISO UPM 2015 (Ke-5) - QMS dan EMS

 
       
MESYUARAT KAJIAN SEMULA PENGURUSAN (MKSP)
SISTEM PENGURUSAN KUALITI (QMS) MS ISO 9001:2008
 
Bil.
Tarikh Mesyuarat
Minit Mesyuarat
 
1.

6 September 2011

Minit MSP QMS UPM 2011 (Kali Pertama)

 
2.

8 Jun 2012

Minit MKSP QMS UPM 2012 (Ke-2)

 
3.

2 Mei 2013

Minit MKSP QMS UPM 2013 (Ke-3)

 
4.

22 Mei 2014

Minit MKSP UPM 2014 (Ke-4)

 
       
MESYUARAT KAJIAN SEMULA PENGURUSAN (MKSP)
SISTEM PENGURUSAN ALAM SEKITAR (EMS) MS ISO 14001:2004
 
Bil.
Tarikh Mesyuarat
Minit Mesyuarat
 
1.

7 Oktober 2013

Minit MKSP EMS UPM Kali Pertama

 
       
MESYUARAT KAJIAN SEMULA PENGURUSAN (MKSP)
SISTEM PENGURUSANKESELAMATAN MAKLUMAT (ISMS) MS ISO 27001:2013
 
Bil.
Tarikh Mesyuarat
Minit Mesyuarat
 
1.

1 Disember 2014

Minit MKSP ISMS kali ke-3

 
       
   


 
 
 
 
   
   
01
April

Tarikh Mula Pelaksanaan Audit Dalaman QMS & ISMS PTJ
[Dilaksanakan oleh PTJ mengikut tempoh audit yang ditetapkan dalam jadual audit PTJ masing-masing]

30
Ogos

Tarikh Akhir Pelaksanaan Audit Dalaman QMS & ISMS PTJ
[Dilaksanakan oleh PTJ mengikut tempoh audit yang ditetapkan dalam jadual audit PTJ masing-masing]

   

 
   
  Pusat Jaminan Kualiti, UPM
Centre for Quality Assurance (CQA)
 
 
 

Prof. Dr. Amin Ismail
Pengarah
03-9769 1504, aminis@upm.edu.my

Prof. Dr. Noor Azman Ali
Timbalan Pengarah
03-9769 1435, nazman@upm.edu.my

Pn. Haslida Hassan
Ketua Bahagian Pengurusan Kualiti Perkhidmatan
03-9769 1025, haslida@upm.edu.my 

Pn. Nurhanisah Sadun  
Ketua Bahagian Pengurusan Kualiti Akademik dan Akreditasi
03-9769 1510, anisahsd@upm.edu.my

Pn. Rozi Tamin
Ketua Seksyen Audit Kualiti
Bahagian Pengurusan Kualiti Perkhidmatan
03-9769 1512, t_rozi@upm.edu.my

Pn. Shamriza Shari 
Ketua Seksyen Dokumentasi
Bahagian Pengurusan Kualiti Perkhidmatan
03-9769 1511, shamriza@upm.edu.my 

Cik Aidawati Ramali
Ketua Seksyen Swa Akreditasi dan Badan Profesional
Bahagian Pengurusan Kualiti Akademik dan Akreditasi
03-9769 1525, aidawati@upm.edu.my
Pn. Nurazlina Sabarudin
Ketua Seksyen Sumber Manusia dan Kewangan
Bahagian Pentadbiran
03-9769 1513, nurazlina@upm.edu.my
Pn. Siti Fatimah Hasim
Penolong Pegawai Tadbir
Bahagian Pengurusan Kualiti Perkhidmatan
03-9769 1555, sfatimah@upm.edu.my
Pn. Noor Idmawatie Mohd Idris
Setiausaha
03-9769 1504, nooridma@upm.edu.my

En. Samsuri Md. Suki
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Seksyen Pentadbiran
03-9769 7697/1508, samsuri@upm.edu.my

Pn. Kasmaria Zawawi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Bahagian Pengurusan Kualiti Perkhidmatan
03-9769 1485/1508, uda@upm.edu.my

En. Ahmad Hafizd Hitam
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Bahagian Pengurusan Kualiti Perkhidmatan
03-9769 1487/1508, hafizd_hitam@upm.edu.my

Pn. Norliyani Anor
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Bahagian Pengurusan Kualiti Akademik dan Akreditasi
03-9769 1486/1508, norliyani@upm.edu.my

Cik Anis Syahirah Abdullah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Bahagian Pengurusan Kualiti Akademik dan Akreditasi
03-9769 1483/1508,
anisyahirah@upm.edu.my

Pn. Rosyati Zainuddin
Pembantu Operasi
03- 9769 1488, rosyati@upm.edu.my


 
 
Statistik Web Hits
       
 
Hit Hari Ini
:
36
 
Hit Semalam
:
308
 
Jumlah Hit
:
1585255
 
 
Hakcipta Terpelihara © 2012 Pusat Pembangunan Maklumat Dan Komunikasi (iDEC), Universiti Putra Malaysia
PENAFIAN: Pejabat Pendaftar, UPM tidak akan bertanggungjawab terhadap sebarang kehilangan atau kerosakan yang dialami kerana maklumat dalam laman Web Portal ini
Paparan terbaik menggunakan Internet Explorer 7.0 atau Mozilla Firefox dengan resolusi 1024 x 768