Sistem Pengurusan ISO UPM
SELAMAT DATANG,
UPM | Kolej Lima Belas
PEJABAT PENDAFTAR | Konvensyen KIK Kali ke-7

PETUNJUK PRESTASI UTAMA (KPI)
UNIVERSITI PUTRA MALAYSIA


KPI tahun 2020

 

  + Pencapaian KPI UPM Q1/2020
  + Pencapaian KPI UPM Q2/2020 & Q3/2020
  + Pencapaian KPI UPM Q4/2020
KPI tahun 2019
  + Pencapaian KPI UPM Q1/2019
  + Pencapaian KPI UPM Q2/2019
  + Pencapaian KPI UPM Q3/2019
  + Pencapaian KPI UPM Q4/2019
KPI tahun 2018
  + Pencapaian KPI UPM Q1/2018
  + Pencapaian KPI UPM Q2/2018
  + Pencapaian KPI UPM Q3/2018
  + Pencapaian KPI UPM Q4/2018
KPI tahun 2017
  + Pencapaian KPI UPM Q1/2017
  + Pencapaian KPI UPM Q2/2017
  + Pencapaian KPI UPM Q3/2017
  + Pencapaian KPI UPM Q4/2017
KPI tahun 2016
  + Pencapaian KPI UPM Q1/2016
  + Pencapaian KPI UPM Q2/2016
  + Pencapaian KPI UPM Q3/2016
  + Pencapaian KPI UPM Q4/2016
KPI tahun 2015
  + Pencapaian KPI UPM Q4/2015
  + Pencapaian KPI UPM Q3/2015
  + Pencapaian KPI UPM Q2/2015
  + Pencapaian KPI UPM Q1/2015
KPI tahun 2014
  + Pencapaian KPI UPM Q4/2014
  + Pencapaian KPI UPM Q3/2014
  + Pencapaian KPI UPM Q2/2014
  + Pencapaian KPI UPM Q1/2014
  + Penetapan KPI Tahun 2014
KPI tahun 2013
  + Penetapan KPI Tahun 2013
  + Pencapaian KPI Tahun 2013
KPI tahun 2012
  + Pencapaian KPI Tahun 2012
KPI tahun 2011
  + Pencapaian KPI Tahun 2011
 
 
 
 
 
   
   
01
April

Tarikh Mula Pelaksanaan Audit Dalaman QMS & ISMS PTJ
[Dilaksanakan oleh PTJ mengikut tempoh audit yang ditetapkan dalam jadual audit PTJ masing-masing]

30
Ogos

Tarikh Akhir Pelaksanaan Audit Dalaman QMS & ISMS PTJ
[Dilaksanakan oleh PTJ mengikut tempoh audit yang ditetapkan dalam jadual audit PTJ masing-masing]

   

 
   
  Pusat Jaminan Kualiti, UPM
Centre for Quality Assurance (CQA)
 
 
 

Prof. Dr. Amin Ismail
Pengarah
03-9769 1504, aminis@upm.edu.my

Prof. Dr. Noor Azman Ali
Timbalan Pengarah
03-9769 1435, nazman@upm.edu.my

Pn. Haslida Hassan
Ketua Bahagian Pengurusan Kualiti Perkhidmatan
03-9769 1025, haslida@upm.edu.my 

Pn. Nurhanisah Sadun  
Ketua Bahagian Pengurusan Kualiti Akademik dan Akreditasi
03-9769 1510, anisahsd@upm.edu.my

Pn. Rozi Tamin
Ketua Seksyen Audit Kualiti
Bahagian Pengurusan Kualiti Perkhidmatan
03-9769 1512, t_rozi@upm.edu.my

Pn. Shamriza Shari 
Ketua Seksyen Dokumentasi
Bahagian Pengurusan Kualiti Perkhidmatan
03-9769 1511, shamriza@upm.edu.my 

Cik Aidawati Ramali
Ketua Seksyen Swa Akreditasi dan Badan Profesional
Bahagian Pengurusan Kualiti Akademik dan Akreditasi
03-9769 1525, aidawati@upm.edu.my
Pn. Nurazlina Sabarudin
Ketua Seksyen Sumber Manusia dan Kewangan
Bahagian Pentadbiran
03-9769 1513, nurazlina@upm.edu.my
Pn. Siti Fatimah Hasim
Penolong Pegawai Tadbir
Bahagian Pengurusan Kualiti Perkhidmatan
03-9769 1555, sfatimah@upm.edu.my
Pn. Noor Idmawatie Mohd Idris
Setiausaha
03-9769 1504, nooridma@upm.edu.my

En. Samsuri Md. Suki
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Seksyen Pentadbiran
03-9769 7697/1508, samsuri@upm.edu.my

Pn. Kasmaria Zawawi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Bahagian Pengurusan Kualiti Perkhidmatan
03-9769 1485/1508, uda@upm.edu.my

En. Ahmad Hafizd Hitam
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Bahagian Pengurusan Kualiti Perkhidmatan
03-9769 1487/1508, hafizd_hitam@upm.edu.my

Pn. Norliyani Anor
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Bahagian Pengurusan Kualiti Akademik dan Akreditasi
03-9769 1486/1508, norliyani@upm.edu.my

Cik Anis Syahirah Abdullah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Bahagian Pengurusan Kualiti Akademik dan Akreditasi
03-9769 1483/1508,
anisyahirah@upm.edu.my

Pn. Rosyati Zainuddin
Pembantu Operasi
03- 9769 1488, rosyati@upm.edu.my


 
 
Statistik Web Hits
       
 
Hit Hari Ini
:
65
 
Hit Semalam
:
308
 
Jumlah Hit
:
1585284
 
 
Hakcipta Terpelihara © 2012 Pusat Pembangunan Maklumat Dan Komunikasi (iDEC), Universiti Putra Malaysia
PENAFIAN: Pejabat Pendaftar, UPM tidak akan bertanggungjawab terhadap sebarang kehilangan atau kerosakan yang dialami kerana maklumat dalam laman Web Portal ini
Paparan terbaik menggunakan Internet Explorer 7.0 atau Mozilla Firefox dengan resolusi 1024 x 768